Oyun - 2.Kat

A Plague Tale Türkçe Yama Epic Sorunsuz 2021

Asobo Studio tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen A Plague Tale: Innocence yayınladığı tarihten beri dikkat çekti. Tarihi bir gerçekliğe dayanan ve kurgusu ile oyuncuların takdirini kazanan oyun, 2021 yılında Playstation 5 ve Xbox için de oynanabilir hale geldi. Yüksek fiyata sahip A Plague Tale, Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası sayesinde 12 Ağustos 2021 tarihine kadar bedava! EFY ayrıcalığı ile A Plague Tale Türkçe Yama videosunu sizlerle buluşturuyoruz!

A Plague Tale: Tarihin En Büyük Veba Salgını ile Mücadele!

1348 yılının Avrupa’sında geçen oyunun hikayesi, tarihi gerçekliğe dayanan detaylara sahip olmasıyla biliniyor. Ana karakterimiz Amicia de Rune, varlıklı ve asil bir ailenin ferdi olarak karşımıza çıkıyor. Avrupa’nın gündemine oturan ve 100 Yıl Savaşları olarak bilinen İngiltere – Fransa arasındaki savaş ise bitmek bilmiyor! Zorlu koşullar arasında hasta kardeşi Hugo için bir tedavi bulmaya çalışan ailesi ise çaresizlik içinde bekliyor. İki büyük ülke arasındaki bitmek bilmeyen kaos, tarihe damgasını vuracak olan ve yüzyıllar boyunca hafızalara kazınan Kara Ölüm (Veba) salgını ile Avrupa’yı dehşet içerisine sürüklüyor. Bir yanda insanlar birbirleri ile çatışırken, diğer yanda vebaya neden olan fareler ve insanlar arasında yaşam savaşı veriliyor!

a plague tale türkçe yama
A Plague Tale Türkçe Yama

Ortaçağ Avrupası’nı ve dönemin özelliklerini çok iyi yansıtan A Plague Tale, oyun mekanizmaları ile oyunseverleri kıyasıya bir mücadeleye davet ediyor. Hikaye odaklı olan ve belli bulmacalar ile oyuncuyu zorlayan A Plague Tale için strateji ve puzzle ağırlıklı denilebilir. 2019 yılından beri bir çok oyuncu Youtuber tarafından oynanan ve beğenilen oyun; Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası sayesinde tekrar gündeme geldi. 250 ₺ değerindeki oyun, ücretsiz olarak 12 Ağustos 2021 00:00’a kadar oyunseverleri bekliyor.

A Plague Tale: Innocence Sistem Gereksinimleri

A Plague Tale Türkçe Yama videosuna geçmeden önce, kısa bir bilgilendirme! Oyunun talep ettiği sistem gereksinimleri de Epic Games tarafından belirtildi. Asgari teknik özellikler olarak tanımlanan minimum ve tavsiye edilen olmak üzere iki farklı sistem gereksinimi bulunuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 veya AMD FX-4100 X4
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: 2 GB GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 veya AMD FX-8300
  • Bellek: 16 GB
  • Ekran Kartı: 4 GB GeForce GTX 970 veya AMD Radeon RX 480

A Plague Tale Türkçe Yama Yapılışı

Bu muhteşem oyunun desteklediği diller arasında ne yazık ki Türkçe yok! Fransız kökenli bir şirket olan Asobo Studio, dil seçenekleri konusunda sınırlı davranmış. A Plague Tale: Innocence oyunu hikaye temelli olduğu için, oyun içi diyaloglar ve oyun dili de haliyle önem kazanıyor. Bu nedenle EFY ayrıcalığı ile hazırlanan A Plague Tale Türkçe Yama videosunu dikkatle izleyebilir ve Türkçe dil desteğine kavuşabilirsiniz! Ayrıca oynanış ve hikaye ile ilgili diğer ilgi çekici videolar ve oyunlar için EFY kanalını takip edebilirsiniz!

EFY’nin Hazırladığı Türkçe Yama Videosunu şuradan izleyebilirsiniz:

Türkçe Yama Dosyası

E. Fatih YÜCEL

Dijital Pazarlama Yöneticisi - Uzman İçerik Yazarı - Görsel Tasarım, SEO, SEM konularında tecrübeli. Kendini bildi bileli Teknoloji Meraklısı...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu