Oyun - 2.Kat

Arkadaşlarla Oynaması Zevkli Oyunlar 2018

Arkadaşlarınızla vakit geçirirken sıkılanlar, “Ne yapsak ki acaba?” diye düşünenler doğru yerdesiniz. Arkadaşlarla oynaması zevkli oyunlar yazımda tam size göre oyunları derledim. Okuması kadar oynaması da eğlenceli olan oyunlara gelin bir göz atalım:

Gang Beasts – Arkadaşlarla Oynaması Zevkli Oyun

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Gang Beasts’in benim için ayrı bir yeri var, henüz erken erişimken arkadaşımın önerisi üzerine istemeye istemeye indirip arkadaşımla kahkaha atmaktan klavyeyi bıraktığım bir oyundur. Bir denemekten ne çıkar? Eminim sizin de hoşunuza gidecektir. Gang Beast ‘i buradan indirebilirsiniz.

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Oyunda farklı parkurlar ve farklı renkte karakterler var. Oyuna girdikten sonra hareket halindeki iki otobüsün üstünde arkadaşınızla kavga ediyor ya da bir dönme dolapta aşağı düşmeme mücadelesi veriyor olabilirsiniz. Ya da bir bakmışsınız yapay zekaya karşı bir fabrikanın içinde, içinden alev akan bir nehrin kenarındasınız.

Portal 2

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Portal 2, arkadaşınızla oynayabileceğiniz bulmaca, parkur türü co op oyundur. Arkadaşınızla yardımlaşarak parkurdaki bulmacaları çözüp, elinizdeki portal silahıyla bloklara portal açarak ilerliyorsunuz.

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Arkadaşlarınızla oynadığınızda gerçekten keyifli bir oyun. Göz gezdirmenize değecek bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz. Portal 2’yi buradan indirebilirsiniz.

Saints Row IV

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Saints Row 4’te uzaylıların bizi ve dünyanın geri kalanını esir alıp sanal gerçekliğe bağladığı bir dünyada yaşamaya başlıyoruz. Oyunun tutulmasına en çok rol alan etkenler özel güçler ve tabii ki co op modu.

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Oyunda arkadaşınızla beraber kelimenin tam anlamıyla katliam makinesi olabilirsiniz. Oyuna ben, Max Payne – Half Life karışımı benzetmesi yapıyorum. Benim için arkadaşlarla oynaması zevkli oyunlar arasında yer alıyor. Saints Row IV’ü buradan indirebilirsiniz.

Mobili Unutmayalım

Brawl Stars

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Clash of Clans, Boom Beach, Clash Royale gibi oyunlarla tanınan oyun şirketi Supercell’in yeni oyunu Brawl Stars geçtiğimiz haftalarda çıktı. Oyun daha çıkmadan 2 milyon ön kayıt alması üzerine haliyle beklenti yükseldi ve bana göre beklentiyi karşıladı da.

arkadaşlarla oynaması zevkli oyun

Oyunda elmas yarışı, hesaplaşma (mini battleroyal), soygun gibi modlar ve bu modların her hafta değişen haritaları dikkat çekiyor. Arkadaşlarınızla 3 kişilik takım halinde oynayabilirsiniz. Brawl Stars ‘ı Appstore veya Google Playstore’ dan indirebilirsiniz. Keyif alacağınıza eminim.

Arkadaşlarla oynaması zevkli oyun bulmak konusunda hepimiz bazen zor durumda kalabiliyoruz. Ama eminim ki bu listede keyifle oynayabileceğiniz oyunlar bulacaksınız.

Oyunlar ile ilgili içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz teşekkür ederim, eksiklikleri ve önerileriniz yorum olarak belirtirseniz sevinirim iyi eğlenceler 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu