Mobil - 4.KatSosyal Medya - 5.Kat

Instagram Konum Bulmuyor – Konum bulunamadı Sorunu 2020

Instagram konum bulmuyor diyorsanız, bu kısa yazı çok işinize yarayacaktır. Lafı çok uzatmadan hemen çözümü sunacağız. Instagram konum bulunamadı, konum yüklenmedi, instagram konum bulmuyor sorunlarının çözümleri…

Neden Instagram Konum Bulmuyor?

Instagram konum sorunu yaşanmasındaki temel problem, instagram’ın telefonunuz üzerinden konum bilgisine ulaşamıyor olmasıdır. Bu durum, anlık internet kopmaları ya da GPS (konum) özelliğinin kapalı olmasından kaynaklanmaktadır. Yani durum, instagram’dan ziyade çok büyük ihtimalle sizin telefonunuz ya da internet durumunuzla ilgilidir.

Instagram Konum Bulma Sorunu Yaşamamak için

instagram konum bulmuyor instagram konum bulunamadı hatası teknotower

Bu sorunu yaşamamak için, telefonunuzun GPS donanımlarında bir sorun olmadığından emin olmanız gerekir.

Ayrıca internet durumunun sağlıklı ve düzgün olduğundan da emin olmalısınız. Paylaşım yapmaya başladıktan sonra konum açarsanız, bazen instagram konum bulunamadı uyarısı verebilir.

Bunlar tamamsa, en çok dikkat edeceğiniz şey; Instagram’da paylaşım yapmadan önce konum özelliğini (GPS) açmaktır.

Instagram’da paylaşım yapacaksanız, “instagram konum bulunamadı” sorunu yaşamamak için uygulamayı tamamen kapatın. Konum özelliğinizi açın. Ve tekrar girerek paylaşımınızı hazırlayın. Instagram konum sorununun kalktığını göreceksiniz.

TeknoTower’ı Instagram’da Takip Edebilirsiniz:

https://www.instagram.com/p/B5LBuVMhW6n/

ADMİN

“Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.

2 Yorum

  1. Bazen çileden çıkardığı oluyor. Nerede olduğumuza dair yazıyı kopyalayıp yapıştırınca sorun olmuyor. Bilgilendirme için teşekkürler. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu