Oyun - 2.Kat

Metro Last Light Türkçe Yama ve REDUX Türkçe YAMA Sorunsuz [Steam Epic]

Özellikle Epic Games’in bu sıralar bolca oyun vermesi birçok Türk oyuncuyu Türkçe Yama aramaya itiyor. Metro 2033 Redux, Civilization 6 Türkçe Yama gibi yardımcı video ve makalelerden sonra talep üzerine sizlere Metro Last Light Türkçe Yama ve Metro Last Light Redux Türkçe Yama bir arada sunuyoruz. Oyunçeviri’nin başarıyla yaptığı bu yamaları Güle güle kullanın. Her 2 oyunun yama dosyaları farklıdır. Her ikisi de bu yazı içerisinde mevcuttur. Lütfen dikkat ediniz.

metro last knight türkçe yama

Metro Last Light Hakkında

Romandan uyarlama Metro 2033 oynayanlar Metro 2034 kitabını da heyecanla okuyanlar, yepyeni bir metro istasyonunda hayatta kalma macerasını heyecanla beklerken 2013 yılında Metro Last Light bu beklentiyi doyurmak için piyasaya çıktı.

Metro: Last Light Ukraynalı oyun geliştirici 4A Games’in Metro 2033’ün ardından geliştirdiği, yayımcılığını Deep Silver’ın üstlendiği birinci şahıs nişancı türünde hayatta kalma-korku oyunudur. Linux, Mac OS X, Microsoft Windows, Xbox360 ve PlayStation 3 platformlarına çıkarılacaktır.

metro last light türkçe yama ve redux türkçe yama sorunsuz [steam epic] 1 metro last light türkçe

Takip eden sene yani 2014’te Metro Last Light Redux sürümü piyasaya sürüldü.

Oyun genel olarak 2033’teki zayıf kalan yönlerin güçlendirildiği farklı bir senaryoya sahip şekilde beğenilerimize sunuldu. Ayrıca önceki hayatta kalma öğelerine ek olarak shooter tarafta da gizli ilerleme ve sneak mekanikleri eklenmiş. Senaryo ile gayet güzel örtüşen bir detay olmuş.

metro last light türkçe yama ve redux türkçe yama sorunsuz [steam epic] 2 metro last light türkçe

Metro Last Light REDUX Hakkında

Oyunun çıkışından 1 yıl sonra 2014’te REDUX sürümü piyasaya çıkmıştır. REDUX, bildiğiniz gibi önceki bir oyunun grafik ve mekaniklerini güncel teknolojilere uygun hale getirmek anlamına geliyor.

Metro Last Light Türkçe Yama ve Metro Last Light REDUX Türkçe YAMA

Birçok Türk oyuncu gibi oyunu ana dilinizde oynamak isterseniz aşağıda hem Metro Last Light hem de Metro Last Light REDUX sürümleri için Türkçe yama dosyalarını bulacaksınız.

Metro Last Light Türkçe Yama

Metro Last Light REDUX Türkçe Yama

EFY’nin SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞI TÜRKÇE YAMA VİDEOSUNA GÖZ ATMAYI ve KANALA ABONE OLMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN <3

ADMİN

“Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu