Oyun - 2.Kat

The Spectrum Retreat Türkçe Yama Sorunsuz Epic 2021

Epic Games ücretsiz oyun kampanyasına bir yenisini ekliyor. 2018 çıkışlı The Spectrum Retreat oyunseverler ile 1 Temmuz 2021’de ücretsiz olarak buluştu. Dil seçenekleri içerisinde Türkçe bulunmayan The Spectrum Retreat Türkçe Yama videosu ise EFY ayrıcalığı ile sizlerle!

Peki The Spectrum Retreat Türkçe Yama nasıl yapılır? Oyun içeriğini ve detaylı bilgileri sizler için derledik.

Not: Oyunun Türkçe Yama dosyalarını yazının en aşağısındaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz. Ama videoyu izlemeniz şiddetle tavsiyedir.

the spectrum retreat türkçe yama - teknotower

The Spectrum Retreat: Çıkışı Olmayan Bir Otel

Oyun Alex adlı ana karakterin Penrose adındaki bir otelde gözlerini açmasıyla başlıyor. Hafıza kaybına uğrayan Alex, otele nasıl ve neden geldiğini hatırlamıyor. Yapay zeka yönetimindeki Penrose’un tamamen insansız ve robotik olması ise işimizi güçleştiriyor. Cooper adındaki kişinin bizimle irtibat kurması ve bizi otelin kalbi olan çatı katına yönlendirmesi sayesinde gerilim dolu maceramıza başlıyoruz.

the spectrum retreat türkçe yama sorunsuz epic 2021 1 spectrum retreat türkçe yama
Yapay Zeka yönetimindeki Penrose Oteli – The Spectrum Retreat

Cooper tarafından otelin bir simülasyon olduğunu öğrendikten sonra ise hafızamıza yavaş yavaş kavuşmaya başlıyoruz. İntikam yemini ederek başladığımız bu yolda, bir çok karışık bulmacayı çözerek çıkış yolu aramaya başlıyoruz. Bir yanda ailemiz için çabalarken diğer yanda yapay zekaya karşı gerilim dolu bir mücadeleye giriyoruz.

Peki Alex hafızasının tamamına ulaşabilecek mi? Penrose otelinin gizemini çözerek kendi geçmişiyle yüzleşebilecek mi? Bütün bu soruların cevabını öğrenmek için çok az bir zaman kaldı! Epic Games’in 1 Temmuz 2021’de ücretsiz olacak sunacağı oyunun muhteşem hikayesini kavrayabilmek için The Spectrum Retreat Türkçe Yama videosunu sizler için hazırladık.

The Spectrum Retreat Sistem Gereksinimleri

The Spectrum Retreat Türkçe Yama videosuna geçmeden önce küçük bir hatırlatma! Epic Games tanıtım sayfasında oyun için belirlediği minimum sistem gereksinimleri şöyle;

  • Intel Core i3 ve üstü
  • 4 GB RAM
  • 8 GB Hafıza
  • DirectX Sürüm 11
  • 64-bit işlemci

The Spectrum Retreat Türkçe Yama 2021

Seslendirme olarak sadece İngilizce dilinin bulunduğu oyunda altyazılar; İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Rusça gibi dillerle sınırlı kalmış. Gizemli ana hikayeyi anlayarak bulmacaları çözebilmek için Türkçe dil desteği ne yazık ki yok. Ancak endişelenmeyin! Control ve Metro 2033 gibi kült oyunların Türkçe Yama kurulumlarını anlaşılır bir dil ile paylaşan EFY yine harika ve sade bir anlatımla sizlereThe Spectrum Retreat Türkçe Yama yapılışını anlattı. İşte The Spectrum Retreat Türkçe Yama Yapılış Videosu ↓

The Spectrum Retreat Türkçe Yama İNDİR

Bu emeklerimizi bir yorumla, bir kalp emojisi ile, bir beğeni ile ödüllendirebilir; bizi mutlu edebilirsiniz. <3

Yama Çevirmenleri Yusuf Durmuş ve Kaan Akyıldız’a teşekkürler <3

E. Fatih YÜCEL

Dijital Pazarlama Yöneticisi - Uzman İçerik Yazarı - Görsel Tasarım, SEO, SEM konularında tecrübeli. Kendini bildi bileli Teknoloji Meraklısı...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu