Ekip! Toplanın! Başvuru var 🙂

Ekip! Toplanıın! Başvuru var 😍

Ekip, heyecanla ve meraklı gözlerle “yeni” ekip arkadaşlarını, vahşi doğadaki hayvanların koklayarak anlamaya çalışması gibi, ince ince analiz ederek tanımaya çalışmaktadır. 😁

Merhaba Sevgili Takipçimiz ve TeknoTower Ekip Adayımız,

Öncelikle hevesin, ilgin ve desteğin için teşekkür ederiz. Daha önceden de belirtildiği üzere; TeknoTower, her şeyden önce; oluşturulan ekip(ler)le tamamen gönüllülük esaslı devam eden bir teknolojik bilinçlenme hareketidir.

Bugüne kadar, hiçbir şekilde maddi kazanç sağlama maksadını yakın hedef olarak görmemiştir. Ve öncelikleri arasında maddi kazanç sağlamak olan hiç bir adayla da istikrarlı şekilde yürüyememiştir.

Kuruluş amacı olarak TeknoTower, özellikle Türkiye gençlerine doğru ve faydalı teknolojik haber ve bilgiler sunarak, teknoloji konusunda toplumsal fayda sağlamayı hedeflemiştir.

Neler Yapıyoruz?

1. Sen de biliyorsun ki Instagram sayfamızı ve sosyal medya ilişkilerimizi önemsiyoruz. Özellikle Instagram sayfamızla bizzat yöneticilerimiz ilgileniyor.

 

2. Şubat 2019 itibariyle, 32 bin takipçi sayımızla, kendimizi asla ‘bozmadan’, teknoloji sayfası görünümlü komikli-şakalı eğlence sayfasına (mizah’ın adını kirletmek istemedik) dönüşmeden, yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğümüz “fayda sağlama” bilincini devam ettirmeye çalışıyoruz.

 

3. Instagram hesabı dışında, yöneticilerin, farklı dijital operasyonları yürütmek için organize ettiği, değişken bir Freelancer ekibi bulunmaktadır. Bu ekip, SEO, SEM, Web tasarım, yazılım ve güvenlik gibi konularda TeknoTower’dan yarı-bağımsız olarak hizmet vermektedir. Ekip üyelerimiz bu tecrübelerden faydalanabiliyor. İş dünyasına hazırlanabiliyorlar.

 

Velhasıl, bir yerde teknoloji mi var kardeşim? Biz elden geldiğince oradayız.

TeknoTower Ekip Manifestosu 1 teknotower ekip
TeknoTower Ekip Manifestosu 2 teknotower ekip

Ne Bekliyoruz?

4. Deneme-tanışma süreçlerinde güven ve başarı sağlayan kişilerle ilişkilerimizi “arkadaşlık” seviyesine taşıyarak bu yola devam ediyoruz.

5. Adaylarda en çok aradığımız özellikler:

Dürüstlük, tutku ve istikrar… 

Bu çerçevede ve bize ileteceğin yeteneklerin doğrultusunda; Seninle şimdilik yapabileceğimiz bazı ortak çalışmaları belirlemek istiyoruz.

6. Hazırlayacağın içerikler için yönetici onayı alman ve fikir danışman gerekiyor.

7. Sürekli irtibatı çok önemsiyoruz.

8. Kendini, yapabileceklerini ve ‘beklentilerini’ doğal bir biçimde anlattığın (CV benzeri) bir yazı ile kendini tanıtmanı bekliyoruz.

Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Katıl!

Düzgün bir Türkçe ile yazılmayan ve en az 3-4 satır açıklama bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır!

Tam Adın*

E-posta adresin*

Yaşın* (15-40)

Telefon numaran

*Teknotower, bu bilgilerin, sen izin vermediğin sürece kimseyle paylaşılmayacağına garanti verir.

Yetenekli olduğun konular*

Başvurmak istediğin bölüm(ler)*

Yazar adayları için örnek makale paylaşımı (URL)

CV'nizin Linki (URL)

Kendini,yeteneklerini ve beklentilerini yazacağın alan burası 🙂*