Başvuru

TeknoTower Ekip Manifestosu

Merhaba Sevgili Takipçimiz ve TeknoTower Ekip Adayımız,

Öncelikle hevesin, ilgin ve desteğin için teşekkür ederiz. Daha önceden de belirtildiği üzere; TeknoTower, her şeyden önce; gönüllülük esaslı bir teknolojik bilinçlenme hareketidir.

Bugüne kadar, hiçbir şekilde maddi kazanç sağlama maksadını birincik hedef olarak görmemiştir. Ve öncelikleri arasında maddi kazanç sağlamak olan hiç bir adayla da istikrarlı şekilde yürüyememiştir.

Teknotower, özellikle Türkiye gençlerine doğru ve faydalı teknolojik haber ve bilgiler sunarak, teknoloji konusunda toplumsal fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Sen de biliyorsun ki Instagram sayfamızı ve sosyal medya ilişkilerimizi önemsiyoruz. Özellikle Instagram sayfamızla bizzat yöneticilerimiz ilgileniyor.

2. Ocak 2020 itibariyle, 36 bin takipçi sayımızla, kendimizi ‘bozmadan’, teknoloji sayfası görünümlü komikli-şakalı eğlence sayfasına dönüşmeden, yaklaşık 4 yıldır sürdürdüğümüz “fayda sağlama” bilincini devam ettirmeye çalışıyoruz.

3. Instagram hesabı dışında, yöneticilerin, farklı dijital operasyonları yürütmek için organize ettiği, değişken bir Freelancer ekibi bulunmaktadır. Bu ekip, SEO, SEM, Web tasarım, yazılım ve güvenlik gibi konularda TeknoTower’dan yarı-bağımsız olarak hizmet vermektedir. Ekip üyelerimiz bu tecrübelerden faydalanabiliyor. İş dünyasına hazırlanabiliyorlar.

Velhasıl, bir yerde teknoloji mi var kardeşim? Biz elden geldiğince oradayız.

Ne Bekliyoruz?

4. Deneme-tanışma süreçlerinde, güven ve başarı sağlayan kişilerle ilişkilerimizi “arkadaşlık” seviyesine taşıyarak bu yola devam ediyoruz.

5. Adaylarda en çok aradığımız özellikler:

Dürüstlük, tutku ve istikrar… 

Bu çerçevede ve bize ileteceğin yeteneklerin doğrultusunda; Seninle şimdilik yapabileceğimiz bazı ortak çalışmaları belirlemek istiyoruz.

6. Hazırlayacağın içerikler için yönetici onayı alman ve fikir danışman gerekiyor.

7. SÜREKLİ ANLIK İRTİBATI ÇOK ÖNEMSİYORUZ.

8. Kendini, yapabileceklerini ve ‘beklentilerini’ doğal bir biçimde anlattığın (CV benzeri) bir yazı ile kendini tanıtmanı bekliyoruz. Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Katıl!

Düzgün bir Türkçe ile yazılmayan ve en az 3-4 satır açıklama bulunmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır!

  Ad-Soyad *

  E-posta *

  Yaş * (15-40)


  Telefon

  *Verdiğin bilgiler, iznin olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.

  Yetenekli olduğun konular*

  Başvurmak istediğin bölüm(ler)*

  Varsa örnek makale ya da çalışmanız (URL)

  CV'nizin Linki (URL)

  Kendini,yeteneklerini ve beklentilerini yazacağın alan burası 🙂*

  TeknoTower içerisinde belirtilen kurallara uyacağımı taahhüt ediyorum. Aksi durumda uygulanacak yaptırımlara razıyım.

  ADMİN

  “Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.
  Başa dön tuşu