Oyun - 2.Kat

Little Nightmares Türkçe Yama 👉 Güncel – Sorunsuz – İspatlı 2021

Yine sizler için sorunsuz, güncel ve ispatlı bir Türkçe Yama uygulaması paylaşıyoruz. Little Nightmares Türkçe Yama yapılışı en net ve kısa şekilde anlatılacak ve dosyalar paylaşılacaktır.

Little Nightmares Türkçe Yama Giriş ve Rica

Türkçe yama videolarında birçok içerik üreticinin bizleri nasıl uğraştırdığını yakından bilen biri olarak, sizlere bu yamanın en sade, en net ve en kısa şekliyle anlatarak yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. Yaşadığınız problemleri uygun bir üslupla belirttiğinizde elimden geldiğince yardımcı olacağım. Sizden ricam Little Nightmares Türkçe Yama yapılışını anlatan EFY Youtube Kanalına abone olmanız ve videoya beğeni bırakmanız <3 (Little Nightmares Türkçe yama anlatım videosu yazı sonuna eklenecektir.)

little nightmares türkçe yama

Little Nightmares Hakkında

Atmosferi ile korkutabilen, çocukluk korkularımızı konu alan ve jump scare gibi ucuz numaralar kullanmayan ponçik ama tüyleri ürpertebilen Japon yapımı güzel oyun. Tarsier Studios tarafından geliştirildi. Benzetmek istersek Limbo ya da Inside tarzında diyebiliriz. Sarı şirin yağmurluğuyla ilginç bir ortamda uyanan minnak karakterimiz Six, uyandığı macera hakkında hiç bir bilgi ya da fikre sahip değil.

Six’in içinde bulunduğu atmosfer ve “küçük kabuslar“ı andıran macerasında hikaye ustalıkla anlatılıyor. Ayrıca oyunun en öne çıkan özelliği tabi ki görsel tasarım.

little nightmares türkçe yama

Little Nightmare Türkçe Yama Dosyası

Little Nightmare Türkçe Yama dosyasını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar…

Little Nightmare Türkçe Yama Yapılışı

Video anlatım için aşağıdaki videoya bakabilirsiniz. Video sahibi EFY ‘nin sizden bir ricası var :

Little Nightmares Türkçe yama yapılışını sizin için Uzatmadan, Net, Sorunsuz ve İspatlı şekilde sunuyorum. Maksadım, Kendim de faydalandığım bir kolaylığı paylaşmak. Sizden tek ricam emeğime hak ettiği karşılığı vermeniz ❤️

ADMİN

“Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu