Oyun - 2.Kat

Control Türkçe Yama – Epic ve Steam Uyumlu 2021

Control Türkçe Yama aramaları, özellile Epic Games’in 159TL değerindeki bu oyunu ücretsiz vermesiyle iyice arttı. Biz de anadilimizde Control oynamak istediğimiz için Control Türkçe Yama uygulamasını gerçekleştirip oyunu Türkçe oynamaya başladık. Bunu da faydalanmanız adına sizlerle en sade ve net şekilde paylaşmak istedik. Yazı sonundaki Türkçe yama yapılış videosunu beğenerek ve EFY kanalına abone olarak destek verebilirsiniz. <3

Control Hakkında

Control oyunu, Jesse Faden’ın başından geçenleri konu alıyor. Jesse ve erkek kardeşi henüz küçükken metafizik olaylarla haşır neşir oluyor. FBC ( FBI’ın doğa üstü olayları araştırdığı kurum) Jesse ve kardeşini kaçırıyor ve çocuklar üzerinde deneyler yapmaya başlıyor. Fakat Jesse bir şekilde onlardan kurtuluyor ve kardeşini bulmak için maceraya başlıyor. Yıllar sonra Jesse ne hikmetse FBC’ye geri dönüyor ve kurumun  en tepesindeki kişi oluyor. Kardeşini aramak için FBC binasında yollara düşüyor.

Remedy’nin yaptığı Control, aksiyon macera türünde yer alıyor. Türkçe yama ile birlikte senaryoya hakim şekilde tadına varabilirsiniz.

Control Türkçe Yama - Epic ve Steam Uyumlu 2021 1 control türkçe yama

Oyun içi görsel

Control Türkçe Yama

Control Türkçe yama yapımını olabildiğince sorunsuz, gayet net ve lafı uzatmadan kısaca paylaşıyoruz. Ayrıca Control Türkçe Yama yapılışı bölümündeki videoya göz atmanızı tavsiye ederiz.

Türkçe Yama uygulandıktan sonrasını içeren bazı görüntüler.

Control Türkçe Yama - Epic ve Steam Uyumlu 2021 2 control türkçe yama
Control Türkçe Yama - Epic ve Steam Uyumlu 2021 3 control türkçe yama

Control Türkçe Yama Yapılışı

EFY‘nin gayet net, ispatlı ve kısa şekilde anlattığı Control Türkçe Yama Yapılış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu emeği karşılıksız bırakmamak adına videoyu beğenerek kanala abone olabilirseniz seviniriz.

İNDİRME LİNKLERİ

Yazımızdan faydalandıysanız Videoyu beğenebilir ve yorumlarda belirtebilirsiniz. <3

——————————–

ADMİN

“Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizden faydalanabilmek ve bize destek olmak için AdBlocker uygulamasını bu sayfa için kapatabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler <3