Oyun - 2.Kat

Alien Isolation Türkçe Yama Sorunsuz [STEAM ve EPIC]

Epic Games’in İndirim ve Ücretsiz oyun furyasını, hepimiz dört gözle takip eder olduk. Bu indirim ve ücretsiz oyun bolluğu en çok da biz oyunculara yaradı 🙂 Alien Isolation Türkçe Yama yazımızı sizin için hazırladık.

Bazen ücretsiz verilen ya da indirime giren oyunların kalitesini eleştirsek de hepsini kütüphanemizde bulundurmaya özen gösteriyoruz.

Son günlerde Epic Games Toplam değerleri 150TL’yi geçen iki oyunu Alien:Isolation ve Hand of Fate 2‘yi ücretsiz dağıttı.

alien isolation türkçe yama sorunsuz [steam ve epic] 1 alien isolation türkçe yama

Bu olay 29 Nisan saat 18:00’a kadar sürecek. Kaçırmadan kütüphanenize ekleyin derim.

Oyun çok indirilince, oyunu anadilinde oynamak isteyen Türk oyuncular tarafından her yerde “Alien Isolation Türkçe ” araması yapılmaya başlandı. Biz de bu arayışı güzel şekilde sonlandırmak adına sizin için böyle bir içerik oluşturmaya karar verdik. İnşallah güzel şekilde işinize yarar. Yorum ve beğenilerinizi bekleriz <3

alien isolation türkçe yama sorunsuz [steam ve epic] 2 alien isolation türkçe yama

Yama uygulama videosu EFY tarafından hazırlanmıştı. Onu dikkatlice izlemeniz yeterli olacaktır. Video linkini aşağıda bulabilirsiniz.

Alien Isolation Türkçe Yama Linkleri:

YAMA KURULUMUNU NASIL YAPACAĞINIZI BİLMİYORSANIZ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ

ALIEN ISOLATION TÜRKÇE YAMA EPIC ve STEAM için NASIL KURACAĞINIZI BİLMİYORSANIZ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ. ↓

ADMİN

“Fayda sağlayacak bilgi” ve “kaliteli olmayacaksa hiç olmasın” mentalitesiyle şekillenen TeknoTower yolculuğunda, “Kaliteli ve faydalı teknolojik bilgi” mottosuyla ilk adımlar atıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu